Київська «молодіжка» провела міський Футбольний Турнір


Захід відбувався в рамках всеукраїнського проекту «Здорова молодь – майбутнє держави», що реалізовується ВМГО «Молодіжний Союз Наша Україна» за підтримки Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту. Участь у турнірі взяли команди 7-ми районних організацій столиці та команда Київської міської організації. Командне протистояння на ігровому полі було завзятим та видовищним. Молоді гравці не зважаючи на «аматорський» статус турніру показали дійсно професійну техніку та фахову гру загалом.

За результатами турніру перемогу здобула команда Печерського району, друге місце посіла команда Дарницької районної «молодіжки», і третіми стали гравці Голосіївської команди. Голова Київської міської організації ВМГО «Молодіжний Союз Наша Україна», Віктор Білов вручив переможцям призи, решта команд отримали пам’ятні грамоти.

Як зазначив Віктор Білов, подібні заходи мають стати традиційними у житті столичної «молодіжки», і вийти за рамки організації. «Ми плануємо на початку лютого провести Футбольний турнір між командами різних молодіжних організацій. На цю пропозицію вже відгукнулися деякі наші колеги», - зауважив він.

«Щодо сьогоднішнього Турніру, я переконаний, що всі учасники змагань отримали найцінніший подарунок – це гарний настрій. Крім того заходи такого характеру зміцнюють не лише фізичне здоров’я молоді, але й сприяють зміцненню командного дух. Я дякую всім учасникам та вболівальникам, і окрема подяка Подільському осередку та Геннадію Кривошеї – як організаторам заходу», - підсумував голова Київської «молодіжки», Віктор Білов.

ВСЕУКРАЇНСЬКА МОЛОДІЖНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ
“МОЛОДІЖНИЙ СОЮЗ НАША УКРАЇНА”
КИЇВСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ
01034, м. Київ тел. (044) 207-05-84
вул. Володимирська, 49а e-mail: kvmsnu@ou.org.uaBookmark and Share