ВІДКРИТЕ ЗВЕРНЕННЯ Київської міської організації Спілки Української Молоді


Керуючись Конституцією України та Законом України “Про демократичний цивільний контроль над Воєнною організацією і правоохоронними органами держави” на підставі статті 20 Закону України “Про об’єднання громадян” Київська міська організація Спілки Української Молоді виносить пропозицію посприяти створенню Громадської ради при Управлінні Служби безпеки України у місті Києві i Київській області, як дорадчого органу для сприяння підвищенню ефективності й прозорості в діяльності органів державної безпеки.


Вважаємо, що на Київському місцевому рівні створення Громадської ради при Управлінні СБ України в м. Києві і Київській обл. є прямою необхідністю для здійснення громадського контролю за діяльністю Служби безпеки України з питань забезпечення державної безпеки, дотримання законності, прав і свобод громадян, утвердження принципів демократії та верховенства права.


З метою сприяння подоланню корупції на Київському місцевому рівні у правоохоронних органах, Київська міська організація Спілки Української Молоді, звертається до Президента України Віктора Ющенка з пропозицією: узяти під контроль розгляд цього звернення.


Сподіваємося, що діяльність на Київському місцевому рівні цієї майбутньої Громадської ради буде більш активною, ніж діяльність на всеукраїнському рівні Громадської ради при Службі безпеки України.


“04” січня 2008 р., №209.

Голова Київської міської організації
Спілки Української Молоді Володимир Мозговий


Bookmark and Share