Юні «акули пера» проведуть свій зліт у Запорожжі


23 серпня в селищі Вольноандріївка, що у Запорізькій області, розпочне свою роботу третій Обласний фестиваль шкільної преси «Один + один». Організаторами форму юних журналістів виступили Асоціація молодіжної преси України, громадське об‘єднання підтримки соціально-педагогічних ініціатив «Юнь Запоріжжя», ВАТ «Мотор Січ», управління у справах молоді та спорту Запорізької облдержадміністрації і комітет у справах молоді та спорту міськвиконкому Запоріжжя.

Протягом тижня на базі оздоровчого комплексу «Маяк» юні кореспонденти шкільних газет поєднуватимуть свій відпочинок з навчально-тренінговими програмами. Щодня у «дорослому» режимі, об‘єднавшись у своєрідні редакції, учасники форуму випускатимуть власні дитячі газети, а також зустрічатимуться з відомими українськими журналістами та змагатимуться за звання найкращого кореспондента.

Програмою форму організатори фестивалю передбачили серію майстер-класів, на яких, зокрема, розповідатимуть юним «акулам пера» про основи створення шкільного видання, жанри періодичної преси, техніку збору та пошуку інформації, підвищуватимуть майстерність у інтерв‘юванні.

Закінчить свою роботу форум 28 серпня газетним вернісажем та визначенням переможців конкурсу на найкраще висвітлення у публікаціях життя фестивалю.

Прес-центр Асоціації молодіжної преси України
www.civicua.org
Фото - "Молодіжне перехрестя"

Bookmark and Share