Наступного року Мін‘юст здійснить перевірку громадських організацій, зареєстрованих у 1996 році


За словами Міністра, якщо перевірка виявить, що діяльність перевірених громадських формувань фактично припинена або виходить за межі, окреслені положеннями їх статутів, Міністерство юстиції, відповідно до повноважень, покладених на нього чинним законодавством, вживатиме відповідних заходів.

Міністр також повідомив, що згідно з планом Міністерства юстиції України на 2007 рік здійснювалася перевірка 335 об’єднань громадян, які були зареєстровані у 1995 році.

За результатами перевірки за юридичною адресою, вказаною в установчих документах, не було виявлено 3 об’єднання громадян.

У цьому зв’язку Міністерство юстиції готує чергове звернення Мін’юсту до об’єднань громадян, місцезнаходження яких не було встановлене, зокрема за результатами перевірки у 2007 році. Разом з тим, відзначив Міністр, за результатами перевірки, проведеної у 2004-2005 роках, таким чином вдалося розшукати лише 4 громадські організації.

Микола Оніщук повідомив, що результати перевірок 2007 року будуть узагальнені у січні 2008 року та будуть прийняті відповідні рішення.

Міністр юстиції нагадав, що за підсумками 4 тисяч перевірок об’єднань громадян місцевого статусу, проведених у 2006 році територіальними органами юстиції, було винесено понад 600 письмових попереджень, а також подано відповідні матеріали до суду щодо примусового розпуску окремих громадських організацій.

Прес-служба Міністерства юстиції України
Tел. 271-16-76
E-mail: press@minjust.gov.ua

Bookmark and Share