Створення Молодіжної мережі проти расизму і нетерпимості


Секція «Толерантність» Молодіжного Правозахисного Руху, яка у 2004 році стала своєрідною «Молодіжною мережею проти расизму і нетерпимості», запрошує молодих активістів стати членами мережі.

Відомі акції і кампанії секції «Толерантність» Молодіжного Правозахисного Руху: «9 листопада - День Т», «Діти війни – Діти миру», «21 березня – День боротьби проти расизму», «9 травня – день перемоги над війною», «Кришталева Ніч – НІКОЛИ ЗНОВУ!» і ін.

Приєднатися до цієї мережі може будь-який кореспондент і учасник МПД, який:
• розділяє ідеї «Декларації» Мережі (див. додаток declar-YNRI.doc)
• готовий особисто брати активну участь у розвитку «Молодіжної мережі проти расизму і нетерпимості».

Працює «чорновий варіант» сайту www.YNRI.hrworld.ru, на якому знаходиться основна інформація про діяльність цієї мережі.

Приєднатися до створення і розвитку Мережі можна за кількома варіантами:
1. Для тих, хто був учасником секції «Толерантність» і був підписаний на розсилку s-tolerance@hrworld.ru повинні пройти перереєстрацію протягом 10 днів після отримання цього листа, написавши на адресу yhri@Hrworld.ru лист з темою «Перереєстрація».
2. Якщо зараз ви вже кореспондент або учасник міжнародного Молодіжного Правозахисного Руху (МПД), то заявити про своє бажання приєднатися до роботи «Молодіжної мережі проти расизму і нетерпимості» можна, відправивши лист за адресою YNRI@HRWORLD.RU.
3. Якщо ви ще не є ні кореспондентом, ні учасником МПД, то для того, щоб брати участь в інформаційному обміні, треба виконати декілька простих дій:
- Стати кореспондентом Міжнародного Молодіжного Правозахисного Руху.

Для цього треба заповнити анкету, яку можна запитати в адміністративному центрі МПД за адресою yhrm-admin@HRworld.ru або знайти на сайті МПД www.yhrm.hrworld.ru.
- повідомити про своє бажання приєднатися до роботи «Молодіжної мережі проти расизму і нетерпимості» на робочу адресу мережі YNRI@HRworld.ru.

Контакти:
Анастасія Нікітіна, Анастасія Денісова, Міра Толстогузова
YNRI@hrworld.ru

У додатку - Опис Мережі, Програма Мережі, Декларація Мережі.

Автор : Анастасія Нікітіна
www.civicua.org

Bookmark and Share