У ВІННИЦІ ВІДБУВСЯ КРУГЛИЙ СТІЛ "ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ВИБІР УКРАЇНИ: РЕГІОНАЛЬНІ МОЖЛИВОСТІ"


Президія круглого столу була представлена першим заступником голови Вінницької обласної державної адміністрації Коровієм В.В., заступником начальника управління міжнародного співробітництва та євроінтеграції Мережко В.М., заступником директора з наукової роботи, деканом факультету підприємництва Прутською О.О., заступником директора з науково-педагогічної та методичної роботи Блакитою Г.В., завідувачем кафедри зовнішньоекономічної діяльності Мороз О.М.
Перший заступник голови Вінницької обласної державної адміністрації Коровій В.В. проаналізував економічні перспективи та можливості Вінницького регіону. Зокрема, визначаючи перспективи регіону, проаналізував інформацію - пропозиції, що представлені для інвесторів на сайті Вінницької обласної державної адміністрації, а також визначив задачі, які виходять з зазначених пропозицій.
Заступник начальника управління міжнародного співробітництва та євроінтеграції Мережко В.М. виступив з доповіддю про сучасний стан зовнішньої торгівлі області та перспективи її розвитку, охарактеризував сальдо торговельного балансу та структуру зовнішньої торгівлі, проаналізував динаміку зазначених процесів.
Заступник директора з наукової роботи, декан факультету підприємництва, доктор економічних наук, професор Прутська О.О. висвітлила проблему місця молоді в процесах Євроінтеграції в світове освітнє середовище та зазначила, що в кожного із студентів є можливість вибору, якій побажала зробити в напрямку оптимістичних настроїв, що пролунали з трибуни стосовно Євроінтеграційної політики Вінницького регіону.
Представники Євроклубу активно обговорювали проблеми круглого столу, визначаючи можливі переваги та недоліки інтегративних процесів.
Завідувач кафедри зовнішньоекономічної діяльності професор Мороз О.М. підвела підсумки круглого столу: визначено місце та роль молоді на шляху України до ЄС та основних засад співробітництва. Було представлено навчально-методичне видання "Пошук можливостей продовження навчання в країнах Європи та США: рекомендації та поради" авторського колективу у складі Сусіденка В.Т., Прутської О.О., Мороз О.М., Малюської В.А., презентація якого була підготовлена спеціально для круглого столу.

Джерело:
Управління міжнародного співробітництва та євроінтеграції Вінницької облдержадміністраціїСмотрите информацию разборка лачетти здесь.

Bookmark and Share