Кременчуцька міська рада проводить роботу з впорядкування об’єктів грального бізнесу


Відтепер буде припинено подальше використання земель комунальної власності і території міста для розміщення малих архітектурних форм призначених для азартних ігор, а суб’єкти господарювання, які самовільно встановили на території міста Кременчука споруди, зазначені у пункті 1 даного рішення, у двотижневий термін повинні забезпечити їх демонтування.
Споруди, встановлені в приміщеннях закладів громадського харчування, торгівлі, побутового обслуговування, інших закладів, на ринках тощо, що не мають окремих закритих приміщень з можливістю входу і виходу для проведення діяльності з організації азартних ігор повинні бути демонтувані у двотижневий термін.
Управління розвитку підприємництва, торгівлі, побуту та регуляторної політики здійснюватиме спільні комісійні обстеження закладів ресторанного господарства, торгівлі, побутового обслуговування, інших приміщень, ринків, що не мають окремих закритих приміщень з можливістю входу і виходу для проведення діяльності з організації азартних ігор, на предмет наявності встановлених споруд.
Районні служби у справах неповнолітніх спільно із співробітниками кримінальної міліції КМУ УМВС України в Полтавській області постійно здійснюватимуть перевірки гральних закладів щодо дотримання режиму роботи та недопущення присутності в них неповнолітніх, в т.ч. недопущення присутності неповнолітніх в комп’ютерних клубах після 22-00 год.
Управління архітектури та містобудування при розгляді звернень щодо зміни цільового призначення існуючих об’єктів ( розміщення нових об’єктів) буде дозволяти розташування гральних закладів не ближче 200м. до дошкільних закладів, закладів освіти, вищих навчальних закладів та лікувальних закладів міста; а також заборонятиме розташування гральних закладів в не житлових приміщеннях багатоповерхових житлових будинків.

Прес-служба міськвиконкому

Bookmark and Share