Посади на Хортиці своє дерево !


Посадити дерево, виростити сина і побудувати будинок здавна вважалося місією справжнього чоловіка. Син, а інколи навіть двоє, підростає чи не в кожній родині. А ось чи багато чоловіків нашого міста можуть похвалитися власноруч побудованим житлом і посадженим деревом? Звичайно, якщо не брати до уваги дачні „вправи” на ділянках.
Цієї неділі, 10 квітня, можливість подарувати подальше життя кільком сотням кримських сосен на острові Хортиця всім бажаючим давали Запорізька обласна організація Української народної партії під керівництвом Романа ДРИГИНИЧА і Школа козацького бойового мистецтва „Спас” на чолі з директором Костянтином РИЖОВИМ. До названих організацый долучилися члени Молодіжного Націоналістичного Конгресу і «Молодого Руху». Під їхньою егідою на землі Заповідника пройшла традиційна акція „Зелена Хортиця”. Програма заходу передбачала прибирання сміття з території острова, а також озеленення її вигорілої частини. Сьогодні сосни, а в недалекому майбутньому каштани та інші дерева прикрасять береги Дніпра.
– Загальноукраїнський захід „Посади і вирости дерево” проводиться щорічно. Він приурочений до Дня довкілля, який ми відзначатимемо 16 квітня, і проводиться на підтримку ініційованого Президентом України Віктором Ющенко Дня українського дерева, – зазначила один з керівників акції, член УНП Юлія Лавриненко. – Хочеться відзначити, що в наших планах не тільки прибрати територію острова і посадити дерева, але і доглядати за саджанцями, поки вони не наберуть належної сили, поки міцно не закріпляться в землі. Сьогодні нас було трохи більше ста людей, але я вірю, що наступного року на цей традиційний захід збереться втричі більше запоріжців, яким небайдужа доля Заповідника, легендарного Серця нашого міста.
Після завершення акції найменші її учасники могли побавитись традиційними іграми „Козацькі розваги” від Школи „Спас”: „тягнути бука”, „збити шапку” і визначити найсильнішого, найміцнішого і найспритнішого „козака-запорожця”.

Катерина Радченко
Контакти:
(0612) 13-09-13
(061) 220-92-68 (факс)

Bookmark and Share