Cпільне засідання колегії міністерства та громадської колегії при МОН


* Обговорення проекту програми діяльності Уряду "Український прорив: для людей, а не політиків".
* Про виконання програми інформатизації та комп'ютеризації навчальних закладів на прикладі Рівненської, Одеської областей та Автономної Республіки Крим.
* Про стан забезпечення загальноосвітніх навчальних закладів у 2007/2008 навчальному році сучасними технічними засобами навчання з природничо-математичних дисциплін (на прикладі кабінетів біології).
* Про стан дорожньо-транспортного травматизму серед учасників навчально-виховного процесу та створення безпечних умов праці і навчання в установах та закладах освіти.
* Про стан та перспективи розвитку інформаційного забезпечення у сфері інтелектуальної власності.
* Про стан виконання рекомендацій Міжгалузевої наради з питань розвитку науки у вищих навчальних закладах (м. Київ, 21 грудня 2006 р.) та роботу Харківського національного університету радіоелектроніки та Вінницького державного педагогічного університету ім. М. Коцюбинського з виконання зазначених рекомендацій.

В обговоренні питань взяли участь міністр освіти і науки України Іван Вакарчук, голова Громадської колегії, ректор НТУ "КПІ" Михайло Згуровський, президент АПН України Василь Кремень, Голова ЦК Профспілки працівників освіти і науки України Леонід Сачков, перший заступник міністра Андрій Гуржій, перший заступник міністра освіти і науки АРК Володимир Каврайський, члени колегії, начальники управлінь освіти і науки Рівненської й Одеської ОДА.

Прес-служба МОН
Bookmark and Share