НАВЧАЛЬНО-РОЗВИВАЮЧИЙ ТРЕНІНГОВИЙ ТАБІР ТА НЕФОРМАЛЬНИЙ КРУГЛИЙ СТІЛ У ЛУГАНСЬКІЙ ОБЛАСТІ


Табір проводився громадською організацією «Молодіжний тренінговий центр «Апельсин» за фінансової підтримки Фонду Народонаселення ООН, за допомогою Студентської соціальної служби Луганського національного педагогічного університету імені Т. Шевченка.
У таборі взяли участь чоловіки віком від 16 до 30 років - представники молодіжних громад Луганської області, відділів у справах сім’ї та молоді, викладачі, учні та студенти навчальних закладів Луганської області.
Кількість учасників - 30 осіб.

В ході табору для учасників було проведено навчання з питань збереження та зміцнення статевого та репродуктивного здоров’я, попередження захворювання на ВІЛ/СНІД та формування здорового способу життя:
- навчально-розвиваючий курс «Школа статевого та репродуктивного здоров’я для чоловіків»;
- тренінговий курс «Навички безпечної сексуальної поведінки»;
- тренінг «Державна політика та існуючі нормативно-правові документи і державні програми щодо збереження репродуктивного здоров'я чоловіків»;
- відео-презентацію «Соціологічний аналіз репродуктивного та статевого здоров'я чоловіків в
країні»;
- воркшоп «Гендерний паритет».


11 грудня 2007 року в рамках табору було проведено «неформальний» круглий стіл «Перспективи розвитку просвітницької роботи в регіоні щодо формування статевого та репродуктивного здоров’я».

Під час «неформального» круглого столу гості презентували діяльність своїх організацій, учасники дізналися про їх специфіку. Також в рамках круглого столу було проведено дискусійний майстер-клас спеціалістами Луганського обласного центру планування сім’ї та Луганського обласного центру профілактики та боротьби зі СНІД. Окрім того, паралельно з майстер-класами учасники за бажанням пройшли експрес-тестування на ВІЛ/СНІД.

Детальніша інформація у контактах.

КОНТАКТИ

Ольга Бережна
Тел.: +38 (0642) 34 47 40
Моб.: +38 (066) 315 05 03
Ел. пошта: mtc-apelsin@mail.ru
Інтернет-сайт: www.apelsin.civicua.org
Bookmark and Share