Луганчанка з «ДемАльянсу» навчалася в Жіночій школі НАТО


В Зої ми запитали про важливість такої школи для сучасної активної молоді.

– Ні для кого не секрет, що державна програма про інформування громадян з питань європейської та євроатлантичної інтеграції є лише декларативними, записаними тільки на папері. Про це свідчать моніторинги цієї програми, зокрема моніторинги Харківського інституту соціологічних досліджень. Але населення, особливо активна та суспільно свідома молодь бажає розібратися в цих питаннях більш докладно. Також вони бажають уміти обґрунтовувати свою думку, чому вони за вступ до НАТО чи проти цього.

Жіноча школа НАТО, - розповідає Зоя Буйницька, - охопила 95 учасників з різних куточків України, зокрема 71 жінку. Подібні інформаційні проекти допомагають людям поставити найпростіші питання та отримати фундаментальні, розгорнуті відповіді. Але ж населення складає близько 48 мільйонів, серед яких суттєву частину складає молодь. І ці фрагментарні проекти, присвячені питання НАТО та ЄС, не в силах охопити навіть половини не байдужої до державного курсу України молоді. Тому, - вважає голова ЛОО ВМГО «Демократичний Альянс», - слід активізувати державну програму інформування з зазначених питань. І ми, як представники активної молоді, за цим спостерігатимемо.

На своєму локальному рівні Луганський обласний осередок планує зробити проект щодо інформування населення про НАТО та ЄС.

Bookmark and Share