Міжнародний Секретар ДемАльянсу привітав молодих Європейських політиків на відкритті міжнародного семінару Демократичної Співдружності Молоді Європи


Молоді політики з більш ніж 10 країн Європи зібрались цими днями в Києві щоб обговорити питання енергетичної безпеки Європи та складну ситуацію з громадянськими свободами у Білорусі.

Виступаючи на урочистому відкритті семінару Міжнародний Секретар ДемАльянсу Анатолій Король зазначив « … питання енергетичної безпеки Європи – це питання не тільки сьогодення, а й в значній мірі питання майбутніх викликів для європейців. Україна безперечно відіграє і в подальшому відіграватиме одну з провідних ролей у питаннях транспортування енергоресурсів по континенту, разом з тим нам необхідно в подальшому виважено діяти слідуючи національним інтересам розвиваючи конструктивну співпрацю із сусідніми державами та стратегічними партнерами. Ми ведемо цей діалог у середовищі молодих європейських політиків, тому що вже зараз нам необхідні відпрацьовані рішення по сьогоднішнім проблемам щоб бути готовими до нових викликів завтра, коли відповідальність за прийняття рішень візьмуть на себе сьогоднішні представники молоді».

Bookmark and Share