Катерина Черевко - Молода людина року у сфері громадської діяльності!


Та нещодавно у ХОО ВМГО ДА вийшла нагода пишатись та радіти за членів свого правління, як то говорять, привселюдно, з квітами та сльозами радості. Адже 18 грудня проходило нагородження переможців щорічного конкурсу «Молода людина року». Як і у минулих роках було багато номінацій, але ХОО ВМГО ДА, звісно, найбільше цікавила номінація «Молода людина у сфері громадської діяльності».

І ось настав хвилюючий момент оголошення призерів. Як завжди у таких заходах для утримання інтриги починають з 3-го місця, тому на момент оголошення переможця, серця всіх присутніх членів Харківського Обласного Осередку бились в унісон з шаленою швидкістю. Але що ж, момент істини настав, зі сцени пролунало до болі знайоме прізвище та ім’я. - Катерина Черевко. Член правління ХОО ВМГО ДА, генератор найкреативніших ідей, керівник багатьох проектів, розумна білявка і просто найяскравіше «сонечко» нашого осередку, Катюша - най-найзаслуженіша переможниця цього конкурсу.

Звісно, ми, люди, які працюємо з нею в одній команді, ніколи не сумнівались, що наша Катька найкраща, але так приємно, що це ще й виділили журі конкурсу.

Прес-служба ХОО ВМГО ДА та весь Осередок щиро вітає Катерину з цим досягненням та бажає подальших переміг!!! Зі слів самої Каті: «Я вважаю, що це не стільки моя перемога, скільки перемога всього ХОО ВМГО ДА». Що ж, Катюш, ти дійсно права, Харківський Обласний Осередок дійсно переміг, переміг, хоча б, в тому, що в його правління входять такі люди, як ти!!!

До речі, серед переможців «Молодої людини» цього та минулих років можна спостерігати дивний взаємозв’язок…Так «Молодою людиною - 2005» була Вікторія Черевко, Голова ХОО ВМГО ДА, у 2006 році цю перемогу здобув Акіньшин Дмитро, член правління Харківського обласного осередку Демократичний Альянс... То ж, хто наступний? Але не будемо забігати наперед, щоб часом не наврочити…

Прес-служба ХОО ВМГО ДА

Bookmark and Share