Від нас поїхав ревізор )


А сьогодні від нас поїхав ревізор… Можливо, роздавши на горіхи іншим осередкам чи з інших причин, в контексті всім відомого нам твору я з чистим серцем можу сказати - нам не радісно, а навіть дуже сумно. Частіше б таких ревізорів.

Коли ти засмучений: проблеми в особистому житті, на роботі лише негаразди, прийшов додому, а в тебе воду відключили – все життя зупинилось… А тобі ще й телефонують - АААА - їде ревізор. Ну все кінець! Ніч не спавши, стоїш на пероні о 5 ранку і згадуєш статтю на сайті від Одеси – а будь що буде…

Одеса, Харків, Луганськ, Київ та інші осередки. Я хочу звернутися до Вас з проханням цінувати досвід, який Ви отримали або отримаєте від співпраці з вельмишановним керівництвом, а особисто з посланцем доброї волі – ревізором, іншими словами з найкращою дівчиною-тренером Романюк Лілею. Я кажу це без будь-якого перебільшення та лестощів.

Лілечка, це не просто величне ім’я, це ім’я людини, яка за 12 годин перебування з офіційним візитом змогла зробити з людини, яка як мінімум на неділю увійшла в депресію, людину, яка повна натхнення, всі проблеми вже й не проблеми, а світ змінити – дайте лише точку опори! Шановний наш ревізор – будь-ласка приїжджайте з перевірками частіше. Чекаємо на наступну зустріч. Дякуємо!

P.S. Василь, Толік, Віктор та Андрій не ображайтесь, ви всі в наших серцях. ЩИРО ДЯКУЄМО ВАМ УСІМ.

З повагою,

Голова ДОО ВМГО Демократичний Альянс

Лагачев Роман













Bookmark and Share