Європа під одним дахом


Мета програми «Європа під одним дахом: інформаційно-роз’яснювальна кампанія про європейські інституції» – ознайомлення молоді з організаційною побудовою, пріоритетами, принципами та методами діяльності Комітету міністрів РЄ, Парламентської асамблеї РЄ, Європейського Суду, Конгресу місцевих і регіональних влад Європи, Асоціації європейських регіонів, Європейського молодіжного центру, а також з напрямами співробітництва України із зазначеними керівними інституціями спільної Європи забезпечуючи таким чином підвищення спроможності молодої людини до інтеграції у світову та європейську спільноту.

В межах програми відбувся ознайомчий візит групи молоді до Європейської Ради. Учасники змогли наочно побачити, як функціонують європейські інститути влади, поспілкуватись з депутатами, а також безпосередньо відвідати приміщення Ради Європи. По результатах поїздки створено відео-ролик та фотогалерею поїздки.

В 4 регіонах України відбулись круглі столи за участі представників молодіжних НУО, місцевих органів влади, представників освітніх та наукових установ.

Для залучення молоді до програми, збільшення поінформованості про мету програми були випущені буклети та календарі, які розповсюджувались серед молодіжних організацій силами активістів ЛіМО.

Завдяки програмі щонайменше 400 осіб дізнались про функціонування європейських владних інституцій, познайомились з можливостями, що відкриваються перед молодим європейцем щодо його участі в житті як громади, так і країни, були встановлені партнерські стосунки з низкою європейських неурядових організацій. Це надало імпульс в збагаченні молодіжного руху України.

Докладно про програму тут: http://limo.org.ua/text/projects/euroof_2006_mms.html

Джерело : ЛіМОBookmark and Share