Вахтанг Кіпіані: «Микола Томенко демонструє малоросійський мазохізм»


Шеф-редактор проекту «Великі українці» Вахтанг Кіпіані прокоментував закиди народного депутата Миколи Томенка щодо застосування примусу при голосуванні за «великих українців».

«Микола Томенко говорить про те, чого не знає, і або свідомо бреше, або несвідомо, але все одно бреше. Він демонструє так званий малоросійський мазохізм: приписує українцям найгірші риси, замість того, щоб підтримувати і плекати найкращі. Кого можна насправді змусити проголосувати, приміром, за Ярослава Мудрого?», - сказав Вахтанг Кіпіані в коментарі «Телекритиці».

Нагадаємо, пан Томенко в інтерв’ю «Телекритиці» зазначив: «Чи знаєте ви, що в нас на підприємствах примушували людей анкети заповнювати? Коли кинули клич пошуку «великих українців», то в нас директори заводів, мери міст, ректори вузів збирали працівників чи студентів і казали їм: треба просунути нашу «велику» людину. І в нас народ писав анкети, смски відправляв – тобто та сама катавасія, що й із адмінресурсом на виборах».

У своєму в онлайн-щоденнику шеф-редактор «інтерівського» проекту навів приклади так званого «примусу». Наприклад, «ректор Острозької академії Ігор Пасічник закликав студентів голосувати за князів Острозьких», пише Вахтанг Кіпіані. Він вважає, що українці вільні обирати того, кого вони хочуть, і список складений досить пристойний: сам Вахтанг проголосував би за 95 прізвищ зі 100. На його думку, Микола Томенко робить такі заяви через те, що за нього ніхто не проголосував. «За багатьох відомих сучасників люди віддавали свої голос: і за співака Кузьменка, і за політика Олександра Мороза. А за Томенка віддано 0 голосів. Ось він і біситься через те, що він нікому не потрібен», – зазначив шеф-редактор «Великих українців» у своєму блоґу.

«Телекритика»
Микола Томенко: «У нас фактично вся реклама побудована на забороненому контенті»:
http://www.telekritika.ua/media-rinok/regulyuvannya/nacrada/2008-01-08/3...

Bookmark and Share