ПІД ЧАС БЛАГОДІЙНОЇ АКЦІЇ ФОНДУ “ДИТЯЧИЙ СВІТ” ГРОМАДСЬКІ ОРГАНІЗАЦІЇ ТА БІЗНЕС ОБ’ЄДНАЛИ ЗУСИЛЛЯ ДЛЯ БОРОТЬБИ ІЗ ДИТЯЧОЮ СМЕРТНІСТЮ


Акція проходила з 20 по 26 грудня в універсамах „Сільпо” водночас у Києві, Вінниці, Тернополі і Черкасах. В дні акції волонтери із громадських організацій проводили збір коштів біля кас супермаркетів, водночас допомагаючи покупцям запаковувати куплений товар в пакети із символікою благодійної акції.

Благодійну акцію підтримали Студентська Рада КПІ (м. Київ), Вінницька обласна організація ВГО “Фундація регіональних ініціатив”, Станиця Тернопіль Пласту – Національної скаутської організації України, Черкаські ГО „Інтеракт’’ та “Ротарі клуб”. Партнерами акції виступили мережа універсамів “Сільпо” і НАДРА БАНК.

Акція «Допоможемо дітям разом» проходила в рамках дворічної соціальної програми БФ „Дитячий світ” «Здорові діти у щасливій країні», метою якої є зниження рівня дитячої смертності в Україні шляхом надання допомоги у придбанні необхідного медичного обладнання для реанімаційних відділень 25 обласних дитячих лікарень. В результаті благодійних акцій проведених БФ „Дитячий світ” протягом 2007 року зібрано майже 940 тис. грн., вже закуплено і передано комплекти медичного обладнання для реанімаційних відділень Дніпропетровської, Полтавської, Херсонської, Львівської та Чернівецької обласних дитячих клінічних лікарень. Програма проходить за сприяння Міністерства охорони здоров’я України та Міністерства у справах сім’ї, молоді і спорту.

Благодійний фонд “Дитячий світ” вдячний всім, хто приєднався до акції „Допоможемо дітям разом” та вніс свій внесок у спільну справу збереження дитячого життя.

Всеукраїнський благодійний фонд „Дитячий світ”
04053, м.Київ, вул.Артема, 15
тел./факс: (044) 481-09-49, e-mail: dytsvit_fond@ukr.net

Bookmark and Share