У Львові, Житомирі, Києві пройшли семінари


Вони відбулися з ініціативи Народно-демократичної ліги молоді за підтримки Міністерства у справах сім’ї, молоді та спорту. В кожному регіоні приймало участь 15 сімей учасниць, переважно студентські сім’ї. Також захід відвідала сімейна пара, де чоловік був в інвалідному візку. Але це не заважало йому ділитися своїм досвідом (6 років подружнього життя), та висловлювати свої міркування з приводу тої чи іншої теми. Студентським сім’ям було цікаво і корисно почути про досвід родин, які прожили разом 5 - 15 років. Хтось із них часто сварився, а в інших родинах таких проблем і не було. Їхній досвід допоможе уникати безглузді конфлікти у майбутньому.

У Львові проходив семінар з використанням рольових ігор.

У Києві - перегляд фільмів „Вода”, „Зародження кохання”, безліч тестів, та рольових ігор. Фільми сподобалися подружжям.

Варто зазначити, що семінар „За збереження родини” дійсно допоміг родинам, які відвідали його, зрозуміти причини конфліктів, і у майбутньому просто уникати їх виникнення. Один з учасників поділився з нами своїми враженнями:

„Я вдячний організаторам цього заходу за такий змістовний і цікавий матеріал. Психологи за допомогою тестів визначили наші плюси і мінуси у нашій поведінці у подружньому житті. Я знайшов відповіді на питання: чому у нас відбуваються конфлікти, сварки. Зрозумівши їх причини, просто соромно мені стало перед дружиною, і я вже попросив пробачення в неї. Дякую, Богові, що вона мені пробачила. А фільм „Зародження кохання” вразив мене дуже сильно. Дітей ще в нас немає. Але я впевнений в тому, що буде у нас дитинка народжуватися не в лікарні, де байдуже ставляться до жінки, а вдома. І я буду поряд разом зі своєю коханою, дбатиму про неї.”

Юлія Краєва, НДЛМ

Bookmark and Share