Всеукраїнська доброчинна акція «Святий Миколай мандрує Україною»: історія і факти


Крок за кроком учасники акції розповсюджували інформацію у бізнес-середовищі, крок за кроком збирали корисні речі та подарунки для діточок, крок за кроком охоплювали все більше дитячих закладів для проведення такої акції. Чи може зрівнятися хоча би з чимось та радість і посмішка діточок, вихованців дитячих закладів, від подарунків та відвідування їх? Цьогорічне проведення акції показало, що це свято не тільки для діточок, а й для дорослих також, бо кожна людина, яка, будь яким чином, була задіяна у цієї благочинній акції змогла відчути себе часткою єдиної, світлої, безкрайньої доброти, турботи та любові про наших маленьких громадян України, про наших дітей.

Отже, цього року Святий Миколай виповнив бажання та завітав до 15.000 діточок з різних куточків України. Що він приніс? Усмішку, гарний настрій, солодощі, соки, книжки, розмальовки, фарби, шкарпетки, повітряні кульки, а зовсім маленьким немовлятам Святий Миколай приніс дитяче харчування.

Фотозвіт проведеної акції в різних дитячих закладах по всій Україні .

Форум молодих лідерів України висловлю щиру подяку партнерам акції, а саме ЮФ «Апріорі-Лекс», видавництво «Бізнес Інформ», компанії «Вітмарк-Україна» , АК «Гвоздій та Оберкович» , компанії «Делойт і Туш Україна» , БО «Едалтс Хелпінг Чілдрен Тудей-Україна», ЮФ «КМ Партнери» , АО «Лавринович і Партнери» , видавництво «Перо» , ЮФ «Правовое содействие», компанія «Райдуга Трейд» , видавництво «Ранок» , ТОВ «Ферреро Україна», БО «Содействие», БФ «Рідний дім», Молодіжній організації дітей «афганців», Олексію Терновому, Ігорю Голованю, Олександрі Жирковій, Олександру Кифаку, Марині Козіній, Олені Садомі, Марині Семеновій, Ігорю Лагойді, Дмитру Лемзякову, Володимиру Олійнику, Сергію Немировському, Євгену Кузьменко, Світлані Трофімчук, Андрію Сірко-Галущенко, Марині Шевченко, а також всім іншим благодійникам.

* Всеукраїнська благочинна акція «Святий Миколай мандрує Україною» є спільним проектом Всеукраїнської молодіжної християнської організації «Витанія», Форуму молодих лідерів України та ГО «Християнська Україна». Цього року акція проходить за підтримки МБФ «Україна 3000».Bookmark and Share