Рівненський Молодіжний Центр презентує фотовиставку «Казки з монітора»


За сприяння Рівненської міської МГО «Фундація РегіональнихІніціатив» в Рівненському Молодіжному Центрі відбулось офіційне відкриття персональної виставки робіт молодої фотохудожниці з Москви Брушші під назвою «Казки з монітора» відбулась 13 січня 2008 року в галереї сучасного предметного мистецтва «Щілина», що знаходиться за адресою: м. Рівне, вул. Соборна 14-А.
Не зважаючи на молодий вік, Брушша Монакова здобула визнання не лише в Росії, але й у країнах СНД.
«Коли у мене з’явилась можливість презентувати свої фото роботи в Рівному, я залюбки погодилася. Тут просто дивовижна творча атмосфера молодіжного середовища. Своїми роботами хочу зламати стереотипи та довести, що фотомистецтво може мати різноманітні грані. Все небуденне можна пропусти через призму творчого сприйняття автора та комп'ютерну обробку і таким чином отримати мистецтво».
Також на відкритті фотовиставки Брушша провела невеликий майстер-клас з техніки створення своїх робіт, отож кожен охочий зміг спробувати себе у якості фотомитця. Допомагав Брушші у створенні справжньої творчої атмосфери молодіжний експериментальний театр Рівного МЕТР, що презентував свої нові напрацювання після відкриття фотовиставки.
Фотовиставка «Казки з монітору» триватиме з 13 по 31 січня. На ній будуть представлені креативні роботи із серії комп-арт: зображення створені у поєднанні фотографії, обробки в Photoshop та фантазії автора. А Рівненська «Фундація Регіональних Ініціатив» і надалі сприятиме розвитку молодіжного мистецького руху Рівненщини.

Bookmark and Share