Молодь піклується про дітей-сиріт


За словами керівника проекту Думеньки Оксани: «Значні труднощі у дітей виникають саме після закінчення шкіл-інтернатів. Тому, основною метою даного заходу було подарувати дітям впевненість в собі та завтрашнім дні.» Для таких дітей були розроблені спеціалізовані тренінги та ігри, які сприяють саморозвитку та вибору подальшого ремесла. На допомогу відгукнулися й інші громадські організації міста, які підтримали проект.
Вихованці цих закладів мали можливість поспілкуватися з психологами на теми: власних цінностей та створення своєї сім’ї. Особливо цікавим став ознайомчий тренінг „Що робити далі”, на якому дітям розповідали про університети, спеціальності та їхні можливості. Були створені спеціальні буклети з описом університетів міста та області і пільгами, які надаються вихованцям шкіл-інтернатів при вступі до ВНЗів. Волонтери з Польщі від громадського центру Ділові Ініціативи провели сесію «Євроклуб» , де ознайомили дітей з країнами Євросоюзу та інтеграцією до нього. Завдяки салону краси Венера дівчата мали чудову можливість послухати про правильний догляд за волоссям та навчитися робити чудові зачіски, отримати знання про правильну ходу, догляд за шкірою та уроки вишивання. Тоді як хлопці, були просто в захваті від міні-уроків, які надав клуб альтернативного виду спорту «Адреналіновий стиль» та про виживання в екстремальних умовах від молодіжної організації «Пласт». Для молодших дітей проводилися різноманітні ігри та конкурси. У формі гри діти вивчали англійську мову та правила дорожнього руху.

Інформація для довідки: «АІЕSEC» - це міжнародна організація, що надає можливість молоді віднайти та розвинути свій потенціал для позитивного внеску у суспільство.

Міський Локальний Комітет
«АІЕСЕК» в Івано-Франківську
76018, м.Івано-Франківськ,
вул.Тичини 8 ,кім. 1,
тел. (0342) 50-04-22
Контакти:
Караванець Сергій +3 8097 757 41 69


Bookmark and Share