Студент року триває!


Проте в певних регіонах України, студенти все ще планують проведення власних регіональних конкурсів. Зокрема, 20 лютого 2008р. на базі Національного педагогічного університету ім. М. Драгоманова у м. Києві відбудеться регіональний конкурс „Студент року”.

Повідомляємо Вас, що всеукраїнський оргкомітет і робоча група наразі займається підготовкою фінальної частини Першого всеукраїнського конкурсу „Студент року”.

Скоро до учасників фіналу будуть доведені умови участі та завдання для підготовки.

Відповідно до „Положення про програму „Студент року” в 2007 році” планувалося проведення фінальної частини, приуроченої до 25 січня 2008 р., тобто до Дня св. Тетяни, покровительки студентства. Проте на прохання представників організацій-фундаторів конкурсу всеукраїнський оргкомітет прийняв рішення про проведення фінального етапу за участі переможців регіональних етапів на базі одного з регіонів України, де проходив конкурс, орієнтовно 12-13 квітня 2008 року.

Після проведення фіналу планується урочисте нагородження переможців Першого всеукраїнського конкурсу „Студент року” у м. Києві.

Для довідки: Організаторами Першого всеукраїнського конкурсу „Студент року”, який охопив 14 різних регіонів України, є ВМГО „Студентська республіка” за організаційної підтримки Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту, Народно-демократичної ліги молоді (НДЛМ) та Інституту демократичного суспільства.

СПИСОК РЕГІОНАЛЬНИХ ПЕРЕМОЖЦІВ # Область

ПІБ регіонального переможця Студент року

1 Житомирська
Генш Владислава

2 Закарпатська
Цьома Надія

3 Запорізька
Коломієць Олексій

4 Луганська
Соколенко Артем

5 Львівська
Тицька Леся

6 м. Севастополь
Растопчинова Катерина

7 Миколаївська
Цехоцька Ірина

8 Полтавська
Блінов Артем

9 Рівненська
Рабченюк Сергій

10 Тернопільська
Маркопольський Сергій

11 Харківська
Акіньшин Дмитро

12 Черкаська
Кобець Олег

13 Чернігівська
Тихоновський Олександр
Bookmark and Share