У Харкові вивели формулу: Активна молодь Відкрита до розмови влада = Успішна країна! (фото)


У форумі взяли участь 145 молодих людей небайдужих до розвитку України. Учасники шукали рішення як змінити країну у 6 напрямках – як допомогти у становленні громадянського суспільства України, яким є погляд молоді на євроатлантичну інтеграцію України, які є перспективи української культури, та як розвивати патріотичне виховання молоді.

Також вони визначали стратегію розвитку економіки України і шукали шляхи задоволення соціальних потреб і інтересів молоді.

На Форумі також були присутні представники Харківської обласної державної адміністрації, редактор молодіжної програми, викладачі вузів.

Кожна секція представила чіткі пропозиції. Резолюцію із баченням та пропозиціями української молоді, яку зараз оформлює Харківська обласна організація “Молодіжного Союзу” буде передано Президенту України та Кабінету Міністрів України.

Як зазначив Заступник Голови “Молодіжного Союзу Наша Україна” Ярослав Маркевич, - «Я бачу Форум як один із етапів формування у суспільстві чітких вимог до осіб, що обираються. Що це означає? Що виборець перейде від загальних фраз «Дяді депутати, зробіть мені добре!» до вимог, які мають чітке числове вираження. Наприклад, збільшити фінансування на енергозберігаючі технології у 5 разів у порівнянні з минулим роком. За такої умови діяльність політичної сили, яка візьметься виконати такий суспільний запит буде легко оцінити. Математика штука строга, цифру не обдуриш».

Після завершення роботи Форуму до обробки офіційних резолюцій пропонуємо яскраві фрази та ідеї:

«А модель де? Куди ми рухаємось?»….

У секції «Стратегія розвитку економіки України очима молоді» Андрій Новак, автор книги «Як підняти українську економіку» допомагав учасникам визначати шляхи розвитку економіки і подарував кожному свою книжку. Найяскравішими пропозиціями були: вимога визначити модель розвитку економіки України і закласти до зміненого бюджету на 2008 рік у 5 разів більше коштів на енергозберігаючі технології.
«Активним бути модно! Я починаю із змін себе і свого оточення!» - саме такі слогани своєї діяльності визначили секції, які працювали над шляхами реалізації соціальних потреб і інтересів молоді.

Секція патріотичного виховання пропонує віднайти «Українську мрію» і зробити життя як ця мрія.

Очікування секції «Євроатлантична інтеграція України – погляд молоді» та секції «Роль молодіжних НУО в становленні громадянського суспільства України» звучать: “Знання для молоді. Прозорість і відкритість діям влади”, «Дії студентського самоврядування мають бути захищені законом. Тоді не буде страху і будуть зміни».


Bookmark and Share