У Кременчуці стріла Амура об’єднує серця!


14 лютого 2008 року, у День Святого Валентина, в НК „Зебра” відбудеться дві романтичні вечірки „Стріла Амура”, окремо з 16:00 для школярів, а з 21:00 для студентів та молоді.
Щоб безкоштовно потрапити на ці захоплюючі вечірки, потрібно вирізати анкету-флаєр із газети „АVтограф”, взяти її міцно в руки, заповнити, прийти до нічного клубу «Зебра», пред’явити охороні на вході до клубу, потім віддати волонтерам , які покладуть їх до спеціальних скриньок, чоловічі анкети до чоловічої ну і жіночі до жіночої скриньки, та заходити до залу і відпочивати чекаючи на диво, яке обов’язково станеться. Адже саме за цими анкетами ведучі будуть шукати ідеальні пари та розігрувати призи. Арифметика проста, чим більше ти заповниш анкет та вкинеш до скриньки, тим більше шансів отримати приз, а головне знайти собі пару. Стріла Амура влучає точно в ціль! І багато минулорічних учасників акції і досі щасливі та закохані, а деякі вже й встигли одружитися.

Тож на всіх учасників акції «Стріла Амура», які завітають до нічного клубу «Зебра» чекають конкурси, призи, гарна музика і звичайно спеціальні повільні треки для закоханих. 14 лютого в клубі «Зебра» всім буде весело – про це подбають ведучі та DJ-ї.

Світлана Пищита,
голова Кременчуцького міського
комітету молодіжних організацій


Bookmark and Share