П’яні пацюки в тилу у Луценка


Доки вдруге призначений Міністр внутрішніх справ Юрій Луценко репрезентує громадськості багатообіцяльні законопроекти на кшталт створення в Україні Національної міліції та Антикорупційного бюро, яке буцімто розслідуватиме посадові злочини, представники міліції продовжують вести розгульне життя та насолоджуватись пристрастями до спиртних напоїв, до речі, у робочий час.

За таким цікавим заняттям вчора під час планової перевірки й застали начальника Київського училища професійної підготовки працівників міліції, Анатолія Вікторовича Сергієнка, який, як кажуть в народі, «в зуську нализався» разом зі своїм заступником Олександром Івановичем Герасименком не тільки у робочий час, але й у робочому кабінеті.

За повідомленням оперативників посадовця затримано, наркологами зафіксовано факт сп’яніння, але вже сьогодні (за неофіційними джерелами) стало відомо, що деякі представники МВС шукають виправдання цій пригоді, щоб «відмазати» колег від небажаних наслідків. Між іншим, серед курсантів вищезгаданого училища пан Сергієнко давно відомий як закоренілий хабарник, за що власне й прозваний «Крисою».

Випадок, звичайно, далеко непоодинокий, навіть можна сказати банальний. Але ж залишати не покараними, за такі витівки, провідників правоохоронних органів вкрай небезпечно. Особливо тоді, коли ці люди беруться навчати молодь професійно виконувати свої функції та завдання. Адже, на сьогодні представники правоохоронних органів далеко не відрізняються як своїми фаховими надбаннями, так і етичними. Чи навпаки, можна сказати, що вони якраз і відрізняються певним рівнем володіння етичних норм. А загалом, найвище керівництво МВС повинно чітко усвідомити, що подібна безкарність не тільки гальмує їх будь-які спроби у боротьбі з корупцією, але й сприяє її подальшому процвітанню.

Валентина БондаренкоBookmark and Share