Студентський вертеп по-рівненськи


«На сьогоднішній день, - розповідає Ольга Крайчук, голова Обласної студради, - у ЗМІ та на різних громадських слуханнях надзвичайно популярні дискусії на тему моральності молодого покоління Рівненщини. І при цьому більшість полюбляє акцентуватись саме на негативних її аспектах. Тому ми прагнемо показати, що молодь – це не лише ті студенти, які п’ють у гуртожитках чи знімаються у божевільних фільмах, це ті, хто з радістю славить Господа Бога, знає, підтримує і шанує традиції українського народу».

У 2001 році лідери студентських самоврядних органів усіх вузів області за підтримки управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації ініціювали створення Обласної студентської ради. Наприкінці минулого року Конференцією студентів обрали новий склад її членів. Щасливий період Різдвяних свят вони запропонували завершити вертепом, який поєднав кращі колядки, щедрівки, посівання та привітання. Серед таких активістів Курята Володимир, Ворончук Богдан (ВМУРОЛ ,,Україна”), Воронюк Катерина, Манінкова Тетяна (РКЕП), Бігун Наталія, Бандилко Денис, Гальченко Юлія (РДГУ) та інші. Підтримала їх позитивний настрій рівненська міська молодіжна громадська організація «Фундація Регіональних Ініціатив», де студенти розпочали свою програму. Привітно зустрічали працівники державних і приватних установ, організацій, торгових центів, ресторанів і кафе, проте найщасливішими були обличчя пересічних громадян, дітей та водіїв авто.

«Ми щасливі з того, що можемо поєднувати приємне з корисним», - кажуть організатори Петренко Єгор та Хлопоніна Євгенія. І справді, адже за зібрані кошти планується закупити необхідні речі для Рівненського будинку дитини. Сюди студентська рада разом з представниками адміністрації завітають на Водохреще.

Приємно, що існують люди, які усвідомлюють свою відповідальність і необхідність для тих, хто цього найбільше потребує.

Bookmark and Share