Щороку від алкоголізму помирає понад 40 тис українців


ро це сьогодні, 15 січня, під час засідання круглого столу заявив голова Національної ради з питань охорони здоров'я Микола Поліщук.

"В Україні 40% дітей вже причастилися до вживання алкоголю. І це при тому, що до 18 років продаж алкоголю в нашій державі заборонено», наголосив Микола поліщук.

На його думку, збільшенню масштабів алкоголізму певною мірою сприяє відсутність державної політики у цьому питання. «Ми відрізняємося від європейських країн тим, що у нас немає сформованої наркополітики. Ні по відношенню до наркотиків, ні по відношенню до спиртного, ні по відношенню до тютюну», - зазначив екс-міністр охорони здоров’я Микола Поліщук.

Він переконаний, щоб змінити ситуацію на краще, необхідно впровадити повну заборону реклами алкоголю і тютюну. Також, за словами Миколи Поліщука, слід обмежити доступ неповнолітніх до алкоголю, наркотиків та тютюну.

Як повідомлялося, за результатами опитування Всесвітньої організації охорони здоров’я, Україна посідає перше місце у світі за масштабами підліткового алкоголізму. Тобто, українські діти та молодь споживають алкоголю найбільше у світі порівняно зі своїми ровесниками із інших країн.

Нагадаємо, дані Державного комітету статистики України й Інституту демографії та соціальних досліджень НАН України також свідчать про те, що в останні роки все більше громадян України помирає від алкоголю.

За матерiалами РБК-УкраїнаBookmark and Share