Рішучі дії – мова якою говорить ініціативна молодь


«На Форумі працювало 6 секцій, які на думку організаторів відповідають поглядам сучасної молоді. - продовжує Абакумова Поліна – Спочатку ідеєю Форуму стало те, що кожна секція представить чіткі пропозиції з баченням української молоді, які згодом будуть надруковані у вигляді збірки».

Як зазначив Заступник Голови ВМГО “Молодіжного Союзу Наша Україна” Ярослав Маркевич, - «Я бачу Форум як один із етапів формування у суспільстві чітких вимог до осіб, що обираються. Що це означає? Що виборець перейде від загальних фраз «Дяді депутати, зробіть мені добре!» до вимог, які мають чітке числове вираження. Наприклад, збільшити фінансування на енергозберігаючі технології у 5 разів у порівнянні з минулим роком. За такої умови діяльність політичної сили, яка візьметься виконати такий суспільний запит буде легко оцінити. Математика штука строга, цифру не обдуриш».

Секція «Законне обґрунтування дій студентського самоврядування», в якій одним з модераторів виступив Іван Омелян, координатор проекту «Різдвяна Зірка», мала потужний резонанс серед молоді. «Ми вирішили не тільки рекомендувати законопроект Томенко-Суслова «Про студентське самоврядування», а ще однією з багатьох рекомендацій стала пропозиція Президенту України хоча б кожні пів року зустрічатися з представниками різних вузів».

Збірка пропозицій і взагалі тексту Резолюції зараз знаходиться на доопрацюванні і незабаром потрапить до рук Президента України та представників різних гілок влади.

Bookmark and Share