Закарпаття продовжує вітати дітей із різдвяними святами


Музичний центр – це саме те, що дітки просили у них після акції проведеної ще минулої осені.

На урочистому заході були присутні окрім голови Мукачівської міської організації Івана Лазара, Голова Всеукраїнської організації “Молодіжного Союзу Наша Україна” Степан Барна, також в.о. голови Закарпатської обласної організації Володимир Савицький.

Степан Барна висловив сподівання на те, що діти, які виховуються у дитячих будинках, чи мають якісь фізичні вади, досягатимуть таких же успіхів на шляху до своєї мети, як і їхні однолітки, які виховуються у сім’ях і це є одним з пріоритетних завдань “Молодіжного Союзу Наша Україна”.

В подяку за подарунок вихованці закладу заспівали гостям кілька колядок, демонструючи те, що музичний центр стане їм справді в нагоді при удосконаленні своїх співочих навичок.

Представники місцевого осередку пообіцяли, що обов’язково ще навідаються в дитячий будинок, щоб переконатися у тому, що саме вихованці інтернату користуються музичним центром.. А також запевнили дітей, що це не остання подібна акція проведена в Мукачівському спеціалізованому дитячому будинку-інтернаті.Bookmark and Share