“Коли береш - наповнюєш руку, коли віддаєш - наповнюєш серце!” - стверджують Тернопільські молоді “нашоукраїнці”


Озирніться довкола і Ви побачите тих, кому так потрібні любов, увага, підтримка, розуміння і які хочуть відчувати себе потрібними у цьому житті.

Уже три роки поспіль в передріздвяні та великодні свята, в Тернополі з ініціативи Тернопільської молодіжної організації «Віра, Надія, Любов» проводиться акція доброї волі «Свято у серці кожної дитини».

Волонтери та представники “Молодіжного Союзу Наша Україна” разом з Дитячим центром творчості м.Тернополя розвозили допомогу, даруючи дітям радість та різдвяну коляду, а також катали малят на бричці з конями.

Організаторами акції стали:Кметь Христина – Голова молодіжної громадської організації
«Віра, Надія, Любов», засновник благодійної акції; Тернопільський обласний осередок “Молодіжного Союзу Наша Україна” та Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Тернопільської міської Ради.

“Будьте милосердними, турботливими та добродушними і пам’ятайте, що ми не маємо права вимагати щастя, не творячи його! І допоки ми дбатимемо один про одного,даруватимемо один одному тепло своїх сердець, до тих пір ми будемо гідними називатися людьми», - закликають організатори.

Для дітей обділених увагою це було справжнє свято. Активісти відвідали три заклади — це «Тернопільський Обласний Спеціалізований будинок дитини» (Дитячий будинок “Малятко”), Кризовий центр «Родина» та один із притулків для неповнолітніх.

Метою заходу стало надання допомоги цим закладам, збереження, відродження та пропагування українських народних традицій.

Діти ж, у відповідь, підготували для активістів новорічно-різдвяні виступи.

Представники тернопільської “молодіжки” поспілкувалися з адміністраціями закладів, та обговорили можливі подальші шляхи співпраці.
Bookmark and Share