Різдвяна Зірка “Молодіжного Союзу Наша Україна” об`єднає молодь Заходу та Сходу


Цей проект присвячений святкуванню Різдва Христова та Старого Нового року (Маланки), і пройде у два етапи, перший з 5 по 8 січня, другий з 12 по 15 січня.

Символом нашого проекту є Віфлеємська зірка. Ми намагаємось перенести її тепло та світло у родини із різних куточків України.

Наша мета – єднання української нації, збереження та відновлення забутих традиції українського народу.

Ми хочемо налагодити зв’язки молодіжних лідерів Заходу, Криму, Центру та Сходу України. Організація поїздки-обміну в Тернопіль, Львів, Ужгород, Івано-Франківськ, Чернівці, Луцьк делегацій з Харкова, Луганська, Дніпропетровська, Миколаєва, Житомира, Донецька, Києва, Криму.
Учасниками проекту стане студентська молодь з Харкова, Луганська, Дніпропетровська, Донецька, Житомира, Миколаєва, Криму та Києва, а також Львова, Тернополя, Чернівців, Ужгорода, Івано-Франківська, Луцька .

У першому етапі братиме участь молодь зі Східної України.
Різдво є родинним святом, тому учасники акції проживатимуть в оселях зігрітих теплом сердець і в атмосфері шанування традицій. Святу Вечерю – кульмінацію Різдва учасники акції проведуть із господарями, а 7-го січня учасники зможуть взяти участь у святкових богослужіннях. Це можливість не тільки стати свідками свята добра і любові, а ще й взяти участь у вертепах і поколядувати.

8 січня різні групи зі Східної України зустрінуться у Львові, де матимуть можливість побачити усю архітектурну та історичну міць міста лева. А вечір проведуть разом, щоб поділитися враженнями та налагодити контакти із активною молоддю із різних куточків України.

Другий етап є відповіддю на гостинність родин Західної України.
Групи учасників матимуть можливість побачити Харків із його героїчною історією і молодістю, а також приготувати кутю із господарями осель. Вже вранці 14 січня учасники матимуть змогу першими ввійти до осель харків’ян та привітати їх зі святом Маланки (Старого Нового року), відвідати вихованців дитячих будинків, яким покажуть вертепні дійства та пригостять солодкими подарунками.

Також в рамках другого етапу учасники матимуть змогу взяти участь у Всеукраїнському молодіжному форумі «Ініціативна молодь – шлях діалог з владою» резолюцію якого подадуть до Президента України.
Bookmark and Share