У Херсоні „Молодіжний Союз Наша Україна” виступив проти розкрадання природних ресурсів


Більше трьохсот людей виступили проти незаконного видобутку і продажу піску у Цюрюпинському районі (Херсонська обл.), яким займається підприємство.

Фірма „Кварц”, не маючи будь-яких документів на дозвіл реалізації піщаних кар’єрів видобуває десятки і сотні тонн піску. „Підприємці” настільки упевнені у своїй безкарності, що не зважають на будь-які звернення громадян і санкції державних органів.Більше того підприємство продовжує працювати навіть після розпорядження керівництва області „Про тимчасове зупинення діяльності ТОВ „Кварц”.

Представники Херсонського осередку „Молодіжного Союзу Наша Україна”, маючи на руках підписи людей, разом із усіма своїми прихильниками, ще раз звернуться до обласної влади і Управління внутрішніх справ із проханням вирішити нарешті це питання.

Молоді люди упевнені, що в нашій країні закінчились ті часи, коли „комерсанти” могли незаконно збагачуватись за рахунок людей.
А керівництву ТОВ „Кварц” Херсонська обласна організація „Молодіжний Союз Наша Україна” пропонує корону з піску і почесне звання „Піщані королі області”, які будуть урочисто вручені їм у вигляді новорічного подарунку.


Bookmark and Share