Вірменська молодь пограє в президента


Як повідомив координатор програми “Зіграємо в демократію, зробимо реальністю” Армен Оганян, це перша подібного роду гра у Вірменії, основна мета якої - надати молоді можливість ознайомитися з демократичними принципами передвиборної агітації.

“Цільова аудиторія гри - старшокласники, студенти першого й другого курсу, тобто та молодь, що не включена у виборчий процес. Вони ознайомляться із процесом президентських виборів. Гра викличе інтерес також у широких шарів громадськості”, - продовжив А. Оганян. За його словами, гра з пізнавальної точки зору досить насичена й складна.

За словами віце-посла Великобританії у Вірменії Гедеона Дюхрста, ця гра створена спеціально для вірменської молоді, для тих, хто “стане носієм демократії”.

Як повідомила в бесіді з кореспондентом Panorama.am голова Вірменської асоціації фахівців зі зв'язків із громадськістю (APRA) Ануш Беглоян, на початку літа був оголошений конкурс на створення сценарію гри, у якому переможцями стали Арутюн Алавердян і Грант Тер-Абраамян. Політичну структуру гри розробив політичний експерт Хачик Галстян.

За словами Хачика Галстяна, при розробці гри він використовував типові зразки. “Десять шарів суспільства, девізи можливих кандидатів у президенти, які є в грі, узяті з реальної дійсності, з тих політичних ідеологічних концепцій, які є в сьогоднішньому світі”, - відзначив він.

Джерело: Молодіжна правда

Bookmark and Share