Засідання Центру молодіжних ініціатив пройшло в Узбекистані


Центр молодіжних ініціатив "Келажак овозі" Фонду "Форум культури й мистецтва Узбекистану" був заснований в 2006 році, і за пройдений короткий термін став однією з активних організацій, що впритул займаються підтримкою передових ініціатив молодих людей, впровадженням їх у життя.

Відділення центру діють у Республіці Каракалпакстан і у всіх областях. Підтримка молодих людей, що проживають у віддалених регіонах країни, виявлення їхніх талантів, надання допомоги в занятті ними гідного місця в суспільстві стало основним змістом роботи центру. Більшість членів центру, що у цей час об'єднав у своїх рядах більше п'яти тисяч талановитих молодих людей - це учасники й переможці молодіжних проектів і конкурсів, організованих Фондом "Форум культури й мистецтва Узбекистану".

За минулий період центр реалізував цілий ряд проектів. Це робота з виявлення ініціативної молоді, організація літніх навчальних таборів для обдарованих молодих людей, інтелектуально-творчі змагання, міжнародний фотоконкурс студентської молоді "В об'єктиві - життя студентів".

Джерело: Uzreport

Bookmark and Share