Президент Киргизстану нагородив молодь


Вітаючи молодих стипендіатів, глава держави сказав, що в житті кожної людини бувають періоди, про які вона згадує з великою теплотою як про найкращі дні у своєму житті. Це, насамперед, - молодість, яку супроводжує краса, невгамовна енергія й прекрасні мрії про майбутнє. Особливо виділяється при цьому життя студентів, найбільш наповнене й насичене життєвою енергією, спрагою пізнання й пам'ятними подіями.

Президент відзначив, що держава, насамперед, повинна робити ставку на блискучу освіту фахівців, на молоде покоління, що сформувалося в нових умовах. "Майбутнє Киргизстану належить молодим і процвітаючим ученим, бізнесменам, державним службовцям, робітникам, тобто, вам. Яким воно буде - багато в чому залежить від вашого професіоналізму, освіти, цілеспрямованості й відповідальності", - відзначив К.Бакієв.

Глава держави зробив акцент на трьох важливих моментах розвитку молоді. Перше - необхідність одержання якісної освіти. Друге - немаловажне значення має й формування духовного світу й культури молоді. Третє - необхідно створювати умови, при яких знання й праця молоді були б повністю затребувані, повідомляє «Оазис».

Джерело: Молодіжна правда

Bookmark and Share