В Тернополі презентували книгу про видатного пластуна


У 1998 року з нагоди 90-річчя від дня народження відбулася конференція, але аж тепер побачив світ збірник статей. На конференції 1998-го взяли участь пластуни різних поколінь: старшопластуни Володимир та Михайло Окаринські, Василь Рицик, Юрій та Лідія Роговики, сеньйори Богдан Олексій та Богдан Стасів. Також участь в презентації взяли автори доповідей, науковці та гості.

Конференція об’єднала також чимало охочих дізнатися про творчість Володимира Яніва. Цікавим є те, що на презентації про визначного пластуна, Канцлера в 20-ті, а 1949 році і курінного "Лісових Чортів", двічі номінанта Ордену Вічного вогню в золоті говорили як про визначного етнопсихолога, поета, історика, політика, громадського діяча науковці, далекі від скаутського руху, і саме про його пластову діяльність відгікувались з особливою повагою.

Від Станиці Тернопіль виступив станичний Микола Бігус, який окреслив важливість у формуванні В.Яніва "Рабина" (пластове псевдо) саме важких таборових і загалом пластових буднів, а також підпільної діяльності.Bookmark and Share