Син екс-губернатораЗакарпаття Івана Різака звернувся до всіх фракцій Верховної Ради України


У зверненні він просить «стати на захист політичних і людських прав мого батька Різака Івана Михайловича, колишнього керівника Закарпатської ОДА, депутата Верховної Ради України IV скликання».
Як офіційний захисник «в суді в справі батька, мав змогу ще раз переконатися, наскільки грубо сфальсифіковані матеріали досудового слідства і рішення судів».
Олексій звертається до депутатів «з проханням стати на захист невинної людини – Різака Івана Михайловича -, яка засуджена за політичні погляди і принципову політичну позицію. Прошу Вас домогтися розгляду так званих «кримінальних справ Різака» у відповідних комітетах Верховної Ради України, а також клопотати перед Генеральною прокуратурою щодо додаткового вивчення матеріалів. Це дасть можливість добитися перегляду незаконних судових рішень і виправдати мого батька».
Олексій надіслав депутатам «з метою кращого ознайомлення з матеріалами трьохрічного незаконного переслідування Різака І.М. книгу Павла Пасічного (В’ячеслава Івановича Ганича) «Останній (?) український дисидент», в якій зібрано основні матеріали і документи цього періоду».

"Світогляд"
Bookmark and Share