Кіровоградці доводять, що допомогти насправді так легко


Мета акції – допомогти потребуючим дітям напередодні Різдва Христового відчути радість свята і душевне тепло, а також популяризувати давні українські традиції гуманізму і милосердя.

Як зазначив Голова Кіровоградського осередку “Молодіжного Союзу”, депутат Кіровоградської обласної ради Олександр Кришко, - “Цього разу ми вирішили більше уваги приділити дітям, що проживають та виховуються у віддалених від міста населених пунктах, тож і виникла ідея відвідати в першу чергу села Рівне та Семенасте, де виховується велика кількість дітей-сиріт та дітей з малозабезпечених сімей, зокрема і в Рівненському будинку-інтернаті. Там виховуються як діти-сироти, так і діти з неблагополучних сімей, і зазвичай на Новорічні та Різдвяні свята родичі забирають їх до себе, тож залишаються лише діти-сироти і для них наші вітання були б дуже доречні. Але найбільше, що нас вразило під час поїздки, то це те, що деяких дітей, які мають живих батьків, та й живуть які недалеко, не те що не забрали додому, а й навіть не привітали рідні батьки, але ж Різдво – це родинне свято. І ми щасливі, що змогли їм його зробити трішечки веселішим”.

Під час заходу активісти молодіжки передали солодощі, іграшки та книжки дітям із малозабезпечених сімей, сиротам та неповносправним.
Молоді люди відвідали дітей з Рівненського будинку-інтернату та села Семенасте Новоукраїнського району, міста Кіровограда та селища Нового.

В результаті такої акції, окрім смачної куті та Різдвяних вітань, приємні подарунки отримали 150 дітей.


Bookmark and Share