Вітання від Зеленого Кінотеатру!


У минулому триместрі було показано 6 фільмів, присвячених проблемі біорізноманіття. Назва циклу говорить сама за себе – “Капець Біорізноманіттю?” Як ви здогадалися, або вже знаєте:), у цьому циклі всі покази були охоплені однією спільною ідеєю – показати різноманіття живого світу у різних куточках планети. Першим фільмом циклу став власний шедевр Зеленого Кінотеатру – “Біорізноманіття. mix”. Крім цього, до циклу ввійшло два фільми, присвячені природному багатству Австралії та островів біля цього унікального біорізноманітного материка. Говорячи про тваринний і рослинний світ Землі, не можливо не згадати динамічну красу океану, відкритоу у фільмі “Узбережжя” із циклу “Блакитна Планета”. Проблематичні біорізноманіття відображені у фільмах “У пошуках останнього ягуара” та “Жахи українського мисливства”.

Ми дуже сподіваємося, що згадані покази для тих, хто був на них, були цікавими, пізнавальними, і розбудили вашу сплячу:) екологічну свідомість. А ті, хто не змогли подивитися, але палають таким бажанням – завітайте до нас, візьміть фільм із колекції і насолоджуйтесь переглядом вдома! Але не забувайте, що показ не великому екрані у чудовій компанії із смачним чаєм в Зеленій аудиторії є дуже цікавим і приємним, окрім того, завжди може стати гарною складовою вашого могилянського дозвілля:)

Увага! Зелені мультики наступають!
Поєднання мультплікаційних приколів, жартів, і разом з тим висвітлення екологічних проблем. Дівчинка Наусіка, яка розуміє мову жителів лісу, за допомогою своїх дивовижних здібностей рятує царство від загибелі. А потім дивакуватий пінгвінчик Мамбл знаходить справжню причину нестачі їжі для колонії – нелімітований вилов риби, і переконує людей зупинитись. Проблема знищення людиною інших живих істот загострюється у розповіді Елайзи, яка обожнює природу і сміливо допомагає африканським слонам. Браконьєрство у сучасному світі набирає обертів щодня, а як самі тварини здатні протистояти людині та врятувати ліс коли сезон полювання відкрито?! Чи турбувала тварин проблема зміни клімату у Льодовиковому періоді? І, наостанок, запитай у Гомера Сімпсона: як за допомогою пончика спричинити екологічну катастрофу?

Усім, кому цікаво, читайте далі програму циклу “Зелені мультики”, який розпочинається 14 січня 2008 року!

Ми бажаємо вам приємного перегляду мультиків, жвавих дискусій, і просто гарного настрою та цікавих вражень! Приходьте до нас щопонеділка о 18.00 в Зелену Аудиторію (3 – 213 а) і ви одержите нову порцію екологічної енергетики і відчуєте дух та силу природи! А якщо є бажання подивитися фільми вдома – звертайтесь до Ані Хохлової (+380969380838), приходьте в Зелену Аудиторію в понеділок та середу впродовж дня з 10.00 до 18.00 та під час показів фільмів :) і в п'ятницю з 10.00 до 13.30.
Фільми про багатство природи усієї планети Земля чекають на вас!

Ваш Зелений Кінотеатр:)

Аня Плотнікова


Програма циклу „Зелені мультики”

Дата
Назва
Коротенький опис

14.01.2008
Наусіка з Долини вітрів
Мирна Долина вітрів – одне із царств, яке утворилося на руїнах колишніх держав. Жителі Долини обожнюють свого доброго правителя і його дочку Наусіку, незвичайну дівчинку, яка говорить мовою комах Лісу та дивних створінь порушеної екосистеми. Однак, безтурботне існування Долини вітрів припиняїться, коли її починають розглядати як ласий шматок природніх ресурсів. Проте, Наусіка, маленька та хоробра дівчинка, здатна змінити долю світу.

21.01.2008
Happy Feet


У музичному світі імператорських пінгвінів, які знаходять собі пару завдяки співу, народжується пінгвін на ім'я Мамбл. Він не може видати жодного чистого звуку, зате витанцьовує чечітку. Старійшини роду вважають, що цей дивний танок Мамбла гніває Великого Гвіна, саме тому колонії не вистачає риби. Мамбл підозрює, що насправді причина в іншому і вирушає в світ людей… Чи зможуть пінгвіни порозумітись з людьми? Приходьте і дізнайтесь, чим завершаться пригоди Мамбла!

28.01.2008
The Wild Thornberry's Мovie


Сім’я Торнберрі подорожує по всьому світу, знімаючи документальні фільми про дику природу. Одного разу, у африканській саванні, молодша донька Елайза рятує з капкану бородавочника, який виявляється шаманом і дарує дівчині чарівну здатність розмовляти з тваринами. Щоб не втратити дар, вона має дотримуватись єдиного правила: нікому не розповідати про свою таємницю. Незабаром Елайза дізнається, що браконьєри планують знищити стадо слонів і вирішує допомогти їм тваринам. Приєднуйтесь до цього фантастичного сафарі і пригод хороброї дівчинки!

04.02.2008
Сезон полювання


Як вам історія про перемогу тварин над мисливцями! Тепер вічні служителі рушниці перелякані! Вони тікають від війська оленів, білок, бобрів, скунсів, зайців, і навіть маленького дикобразика. У тварин є свій ватажок – Великий Грізлі – Бук. Його виховала дівчика-єгер, але Бук розуміє, що його дім – це заповідник, і тому залишається в царстві дикої природи.

11.02.2008
Льодовиковий період 2


Виявляється, проблема глобальних кліматичних змін відома не лише нашим сучасникам. Не менше турбувала вона і доісторичних мешканців кінця льодовикового періоду! Адже глобальне потепління – це не лише аквапарки з талою водою та теплі гейзери, а й реальна загроза затоплення долини, де разом з іншими тваринами живуть старі знайомі Дієго, Менні та Сід. Як друзі рятуються від затоплення та вирішують проблему масового вимирання видів, дивіться у нас 12 лютого о 18.00 в Зеленй Аудиторії.

18.02.2008
Сімпсони в кіно


Кохання та екологічна катастрофа - що переможе: розум, глузд чи Гомер?
Що було в цистерні?
Що сталося з озером?
На кого перетворилася білка?
Чи сплете він павутиння?
Яке місто влада США ізолювала від світу?
Як викрутиться на цей раз родина Сімпсонів?
Спитай у Гомера, як за допомогою пончика спричинити екологічну катастрофу!

Bookmark and Share