СВІТ РІЗНОМАНІТНИЙ І БАГАТОБАРВНИЙ. РОЗПЛЮЩ ОЧІ, ЗУМІЙ ПОБАЧИТИ, ЗУМІЙ ПЕРЕДАТИ СВІЙ ПОГЛЯД ІНШИМ!


Журнал „Однокласник” оголошує конкурс юних журналістів „ТВІЙ ПОГЛЯД”-2008.

До участі в конкурсі допускаються всі учні середніх шкіл, а також студенти навчальних закладів ІІ рівня акредитації. Конкурс проводиться в двох номінаціях:
1. Серед тих, хто пише.
2. Серед тих, хто фотографує.

Ви надсилаєте до редакції протягом року свої дописи й фотографії, журі відбирає найкращі, й ми друкуємо їх на сторінках журналу, а вже серед надрукованих робіт журі визначає переможця. Нагородження переможців відбудеться в кінці року.

Матеріали надсилайте на електронну скриньку ok@kievweb.com.ua або поштою: журнал „Однокласник”, вул. Дегтярівська, 33-44, м. Київ, 04119


ЯКІ МАТЕРІАЛИ НАДСИЛАТИ НА КОНКУРС?
1. ТЕКСТИ
Матеріали про все, що вас хвилює, зачіпає, тривожить, зводить із розуму чи викликає захват. Матеріали на будь-яку актуальну, болючу, тривожну чи навіть жахливу тему. Матеріали про все чудове, світле й радісне, чи сумне й гірке, що траплялось із вами.
Меценат. Ви можете написати про безкорисливу людину, яка робить добрі справи, допомагає хворим, немічним, інвалідам, дітям-сиротам, а чи просто сусідам і знайомим, не розраховуючи на якийсь зиск. Ви можете написати про неї так, щоб іншим схотілося бути схожими на неї.
Острів любові. Пишіть, якщо ви вже пережили це почуття. Та пам’ятайте — писати про кохання дуже важко.
Хамство у школі. Якщо ви з ним не стикалися, то не пишіть на цю тему.
Моя хата НЕ скраю. Цигарка, пляшка чи шприц у руках дитини, міста, які потопають у смітті, занапащена природа, жорстокість дорослих а чи власних однокласників, історія, яка нічого не вчить — це те, чого не повинно бути. Якщо лихо коїться на ваших очах — пишіть про це.
Пишіть про все, що вам болить і з чого ви щасливі!

2. ФОТОКАРТКИ.
Спинися, мить! Красиве й потворне існують поруч із нами. Ловіть цю мить!
Портрет друга. Другом може бути не тільки ваш ровесник, а й учитель, і мама, й бабуся, що завжди сидить на лаві біля під’їзду...
Фоторепортаж. Скільки всього цікавого відбувається у вашому класі, школі, селі, місті! Завдяки вашим фотокарткам про них дізнається вся Україна.

Фотокартки надсилайте на диску (якщо користуєтеся цифровою камерою) або на фотопапері форматом не менше, аніж 13х18.

Пам’ятайте, що комп’ютер і цифрова фотокамера — це перші призи. А „Однокласник” нагородить і призерів!


Bookmark and Share