Запрошуємо до співробітництва


Програма Розвитку ООН в Україні та проект "Врядування в питаннях ВІЛ/СНІДу" запрошують всі зацікавлені сторони до співробітництва. Наша діяльність спрямовується на розвиток освітнього та лідерського потенціалу в сфері профілактики поширення епідемії ВІЛ/СНІДу в Україні.
Запрошуємо громадські організації, дослідницькі й консалтингові установи, ЗМІ, університети, місцеві органи управління, підприємства й незалежних експертів засвідчити свій інтерес до співробітництва шляхом реєстрації в базі данних проекту.

Особи й організації, які зареєструються в базі данних "Врядування в питаннях ВІЛ/СНІДу", отримують можливість брати участь у консультаціях, дослідженнях і навчанні, яке проводитиметься проектом.

Зареєструватись в базі данних можна шляхом направлення мотиваційного листа на адресу менеджера компоненту Катерини Шалаєвої kateryna.shalayeva@undp.org.ua.

В мотиваційному листі слід вказати повну контактну інформацію, ім`я контактної особи, описати існуючі напрямки діяльності на конкретних прикладах, а також надати свої пропозиції по ймовірних заходах співробітництва.

Останній термін направлення листів для реєстрації у базі данних "Врядування в питаннях ВІЛ/СНІДу" 4 квітня 2005 року.

Kateryna Shalayeva

Component Manager
Adviser on Governmental and Non-governmental Organisations
Local Governance, Women and Youth

Governance of HIV/AIDS Project
UNDP Ukraine

34a Hrushevskoho St., Office 46
01021 Kyiv, Ukraine

Tel./Fax: +38 (044) 2538290
Tel.: +38 (044) 5372293
Cell phone: +38 (067) 2355934

Kateryna.shalayeva@undp.org.ua
www.un.kiev.ua

Bookmark and Share