„Студентська республіка” та „Студент року” – кращі проекти для молоді в Україні


Отже, за підсумками 2007-го року кращим проектом у номінаціях „всеукраїнський студентський проект”, „всеукраїнський молодіжний проект” і „кращий проект молодіжної припартійної організації” визнано проект "Студентська республіка".

Кращим „місцевим студентським проектом” визнано проект „Студент року”.

Як відомо, „Студентська республіка” є традиційною програмою Народно-демократичної ліги молоді (голова – Павло Вікнянський) та являє собою наймасштабнішу подію для українського студентства. А „Студент року-2007” силами ВМГО „Студентська республіка” (голова – Володимир Крутько) за підтримки НДЛМ і партнерів вперше пройшов у більшості регіонів України.

Цікаво, що у 2005 році НДЛМ вже отримувала диплом переможця в номінації “Кращий молодіжний захід 2005 року” за “Студентську республіка” (це було в рамках конкурсу „Вибір нового покоління”, який тоді проводився лише серед проектів молодіжних організацій, що отримують фінансування від держави у рамках конкурсу проектів серед громадських організацій).

Проект „Молодіжний рейтинг року-2007” був організований Всеукраїнською студентською радою при Міністерстві освіти і науки України та ВМГО „Фундація регіональних ініціатив”.

Як зазначають організатори у поширеному ними „Повідомленні для ЗМІ та партнерів” від 21.01.08 р., всього було прийнято та опрацьовано 119 анкет з усіх регіонів України.

Bookmark and Share