Коментар Голови ВМГО ФРІ щодо „Молодіжного рейтингу року”


Коментар Павла Гройсберга:
"цей проект не є об’єктивним і його навіть важко назвати рейтингом, адже при проведенні опитування - не було враховано позицій найактивніших ВМГО та молодіжних лідерів. Окрім цього, наша і багато інших реально дієвих організацій зовсім не отримали ніякої анкети та не були залучені до обговорення даного питання.

Уважно прочитавши коментар щодо рейтингу Голови «Кадрової спілки молодих політиків і управлінців» Павла Гройсберга, який наразі розміщений на „Молодіжній правді”, мушу зауважити наступне:

1. Цей рейтинг справді є суб’єктивним, як і будь-який рейтинг. Він відображає бачення його організаторів та всіх хто виявив бажання долучитися. Організатори рейтингу Всеукраїнська Студентська Рада при Міністерстві освіти і науки України (ВСР) та Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Фундація Регіональних Ініціатив» (ФРІ). Саме тому, в рейтинг не вносилися наші організації, проекти, місцеві осередки, члени організації тощо;

2. Ми не мали на меті врахувати думку всіх ВМГО та лідерів, хоча висловлюємо вдячність всім тим, хто підключився до участі у заповнюванні анкет;

3. Щодо отримання анкети, то тут зауважимо, що оголошення, анкета були розміщені на багатьох Інтернет-виданнях, у тому числі „Молодіжній правді” у чому Ви можете легко переконатися, відвідавши сторінку - http://www.mpravda.com/?lang=ua&pubId=31471. Саме через відкриті інформаційні джерела та розсилки було зібрано 119 анкет.

Дещо про перспективу рейтингу. Протягом 2008-го року, організатори мають на меті проводити проміжкові оцінювання (регіональні рейтинги, спеціалізовані тощо. Дивіться - http://www.mpravda.com/?lang=ua&pubId=31570) з метою доповнення номінацій рейтингу та відшліфовування механізмів його проведення, адже перше його проведення за підсумками минулого року виявило велику кількість слабких місць. У зв’язку з цим ми будемо вдячні за висловлення всіх конкретних пропозицій щодо його подальшого проведення. Крім того, у Міністерство у справах сім’ї, молоді та спорту направлено документи з пропозицією приєднання міністерства до реалізації проекту.

З повагою та сподіванням на співпрацю,
Голова ВМГО ФРІ
Олександр Солонтай

p.s.
Рейтинг і коментар Павла Гройсберга розміщено - http://www.mpravda.com.ua/?lang=ua&pubId=31627

Bookmark and Share