Рух “Україна без Ющенка” закликає до зброї !


Донецька обласна молодіжна організація “Союз народжених революцією” та Донецький обласний Союз підприємців малого й середнього бізнесу виступили із заявою про створення руху “За Україну без Ющенка”.
Обидві організації брали участь у мітингу на захист голови Донецької обласної ради Бориса Колеснікова. Лідери організацій А. Пургін та А. Хряков виступили перед учасниками акції протесту зі спільною заявою, декларованою як звернення до всієї української громадськості.
“Ми не можемо миритися з категоричним запереченням “новою владою” законів, створеною атмосферою правового нігілізму, її відвертим непрофесіоналізмом, некомпетентністю, недалекоглядністю, що ведуть до економічної кризи, національної ворожнечі, соціального вибуху. Ми протестуємо проти нав’язування нашому народові зовсім далекої йому культури, релігії, національних інтересів, блокування й інтегрування з безперспективними військово-економічними альянсами, союзами, блоками”, – зазначено у зверненні. Лідери руху стверджують, що “...декларовані помаранчевими революціонерами на “майданах” принципи демократії, волі, рівності та добробуту на ділі обернулися тиранією, розпаленням національної ворожнечі , політичними переслідуваннями, переділом власності та соціальною кризою. “Високоморальні” діячі “нової влади”, що підготували зміни в бюджет, прирекли на знищення малий і середній бізнес, на руйнування цілі галузі вітчизняної промисловості, спровокували ріст цін, інфляцію”.
Лідери організацій висловили різкий протест щодо затримання Бориса Колеснікова, вважаючи його “замовленням нової влади”.
“Заради порятунку України, заради майбутнього, заради волі та гідного життя ми закликаємо всіх, кому не байдужна своя доля, приєднатися до організованого нами громадського руху “За Україну без Ющенка!” Об’єднаймося! Наша зброя – Закон, наша зброя – Конституція! До зброї!” – йдеться у зверненні.

Сергій Кузин,
агенція “Главред”, спеціально для “Львівської газети”
із Донецька

НА ФОТО: Б.Колесніков

Bookmark and Share