Київська «молодіжка» стала на захист громади Святошинського району


За словами учасників пікетування, під стіни Управління їх привело бажання привернути увагу Святошинської районної Ради на занепадаюче становище закладів культури району, зокрема бібліотек, дитячих музичних шкіл, парків та спортмайданчиків. Пікетувальники вимагали від райради провести перевірку фактів зловживання службовим становищем начальником управління культури та туризму Святошинської держадміністрації – Іриною Трусовою.

Як зазначив голова Святошинської організації КМО «Молодіжний Союз Наша Україна» Іван Жеков: «Чисельні звернення громадян надходили на нашу адресу та на адресу організацій, що також сьогодні вийшли під стіни Управління культури, аби висловити своє обурення станом закладів культури у районі. Зараз тут є присутніми представники партій та організацій - «Нашої України», «Народної Самооборони», «УНА-УНСО», «Я- Киянин», «Української Народної Партії», і ми звертаємося до пані Трусовою з проханням добровільно піти у відставку. Адже саме завдяки її керівництву ми є свідками того, що приватизуються приміщення районних бібліотек, доводяться до госпіталізації працівники музичних шкіл, не функціонують місця громадського відпочинку для мешканців району. Установи, що працюють – знаходяться в жалюгідному стані. Виникає просте та логічне питання - на що було спрямоване фінансування? Через ці та інші факти ми просимо Району раду створити комісію для перевірки фактів зловживання службовим становищем начальником Управління культури – пані Трусовою».

Як стало відомо msnu.kiev.ua, Святошинською Районною у місті Києві Радою від 22.01.2008 року було прийнято розпорядження Про проведення перевірки фактів зловживання становищем Трусовою І.В. Дане розпорядження було прийнято на підставі звернень громадян мешканців району, районних організацій політичних партій та громадських рухів. Отже, голос громади району був почутий!

Джерело: http://www.msnu.kiev.ua/
Довідки: 8-050-8000-167

ВСЕУКРАЇНСЬКА МОЛОДІЖНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ
“МОЛОДІЖНИЙ СОЮЗ НАША УКРАЇНА”
КИЇВСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ
01034, м. Київ тел. (044) 207-05-84
вул. Володимирська, 49а
e-mail: kvmsnu@ou.org.ua

Bookmark and Share