СМРУ встановить пам'ятник Воїнові-Визволителеві


Цей захід відбудеться в знак протесту проти судових репресій відносно захисників антифашистського монумента в Естонії.

Поруч із макетом пам'ятника буде представлена фотовиставка, у якій учасники акції ще раз нагадають українцям про жертв фашистського режиму й про те, що радянських воїнів зустрічала вся Європа як визволителів.

Співробітникам посольства будуть передані вимоги учасників акції припинити судове переслідування захисників пам'ятника Воїнові-Визволителеві: Дмитра Линтера, Марка Сірика, Максима Ревіння й Дмитра Кленського.

СМРУ підкреслює, що влади Естонії, здійснюючи судове переслідування інакомислячих, приймаючи закони, що дозволяють демонтаж пам'ятників борцям з фашизмом поряд з дозволом про проведення зборів ветеранів СС, прагнуть знищити пам'ять про героїчне минуле наших народів і протиставляють себе усьому цивілізованому світу, що засудив фашизм.

Якщо влада Естонії проігнорує вимоги учасників акції, активісти СМРУ обіцяють звернутися до українських бізнесменів із пропозицією відмовитися від якого-небудь співробітництва з Естонією - країною, де влада ображає нашу загальну історію, зневажає демократичні цінності. Крім того, організація звернеться до всіх українських громадян із проханням відмовитися від туристичних поїздок у країну, де підтримують фашистські ідеї.

За додатковою інформацією можна звертатися за телефоном: 8(050) 355-35-75

Джерело: Молодіжна правдаBookmark and Share