ВМГО "Батьківщина молода" провела загальнонаціональну кампанію "З Україною в серці"


Сьогодні День соборності є загальнонаціональним українським святом для кожного міста від сходу до заходу, від півночі до півдня.

Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Батьківщина молода» (молодіжне крило Блоку Юлії Тимошенко) стала ініціатором проведення загальнонаціональної акції «З Україною в серці», присвяченої до Дня соборності України.

«Метою акції є залучення молоді до святкування Дня соборності. Ми сподіваємось, що відтепер акція буде щорічною. Наші активісти пропонують всім бажаючим взяти жовто-блакитні стрічки і надягати їх на одяг або розмістити, наприклад, на автомобілі», - повідомили в прес-службі ВМГО «Батьківщина молода».

Цього року акція відбулась водночас у Києві, Сімферополі, Луганську та Львові. У заходах взяли участь близько тисячі молодих активістів Блоку Юлії Тимошенко, які розповідали студентам і молоді про День соборності.

В спеціальноорганізованих місцях молоді активісти БЮТ розповсюдили більше 5 млн. жовто-блакитних нагрудних стрічок – символу української єдності та благополуччя – скріплених значками у вигляді сердець.Bookmark and Share