Міжнародна мережа Екоклубів в Україні


Місія Екоклубів покращити умови життя людства шляхом:

- концентрації зусиль на підвищення обізнаності людства щодо дій спрямованих на вирішення екологічних проблем задля забезпечення стійкості екосистем.

- поширення діяльності, яка спрямована на покращення умов життя людства і, одночасно, на збереження природних ресурсів і забезпечення збалансованого розвитку.

- зосередження своєї діяльності на екологічній освіті підростаючого покоління, щоб таким чином закласти підвалини розвитку нових звичок і стилю життя, яке не шкодить довкіллю.

Представники Хвилі познайомились з цією міжнародною спільнотою Екоклубів в Польщі. Вона імпонує нам своєю демократичністю і лібералізмом, саме тому ми хочемо запросити студентів долучитись до поширення цієї сітки в Україні та заснувати екоклуби, екологічні гуртки або інші організації екологічного спрямування. Зі свого боку ми надамо інформацію про Екоклуби, їх можливості, поділимось досвідом створення ЕкоКлубу Зелена Хвиля на базі кафедри екології Національного університету «Києво-Могилянська академія». Долучитись до мережі Екоклубів також можуть зареєстровані організації, діяльність яких направлена на вирішення схожих проблем, що й Екоклуби.

Наступна зустріч з студентами-представниками ВНЗ відбудеться 10.30-13.00 9 лютого 2008 року в НаУКМА. Просимо завчасно попередити про свою участь.

Для того, щоб організувати зустріч у вашому вищому навчальному закладі, звертайтесь до: Тарасової Олени, тел.80632388341, listovert[at]gmail.com;
Скіданової Анни, тел.80679937929, anjutavic[at]rambler.ru;
Баськова Олександр, тел.80634784773, les.baskov[at]ecoclub.kiev.ua

Bookmark and Share