Гройсберг: З якою метою був проведений цей рейтинг і чи був він проведений?


«Я переконаний, що рейтинг може не бути об'єктивним, але повинен хоча б претендувати на це. Адже рейтинги для того й потрібні, щоб громадськість мала цілісну уяву, у нашому випадку про діяльність ВМГО й молодіжних лідерів. Але не можу не погодиться зі своїм колегою Солонтаєм, що цей рейтинг не об'єктивний», - заявив Гройсберг.

«Хоча по суті своїй такої форми заходи корисні й в певній мірі необхідні молодіжному сектору, але в такому випадку проводити їх повинна не окремо взята організація, а компетентний орган або союз ВМГО. В ідеалі з ідеєю провести рейтинг, по моєму, варто було б звернутися до Українського молодіжного Форуму, що автоматично виключило б варіант лобі інтересів окремих громадян і організацій з даного питання.

От, наприклад, навіть у випадку розміщення інформації про проведення рейтингу на Інтернет сайті, необхідно, як мінімум, провести анкетування лідерів громадських організацій. І хоч я й поважаю Степана Барну, але відверто не пригадаю жодного рейтингу (а їх проводилося не мало) на якому б «Молодіжний союз наша Україна» зайняв відразу дві лідируючі позиції, на якому «Молодіжна правда» губилася би десь у кулуарах, і де не було б згадано про проект «Школа лідерів».

І, виходячи із усього вищесказаного, у мене, як у будь-якої нормальної людини, виникає резонне питання: з якою метою був проведений цей рейтинг і чи був він проведений...?», - підкреслив голова кадрової спілки молодих політиків і управлінців .

Джерело: Молодіжна правда

СКАЧАТИ РЕЗУЛЬТАТИ РЕЙТИНГУ:

Bookmark and Share