Заява Всеукраїнської молодіжної громадської організації „Національний Альянс”


Заява Всеукраїнської молодіжної громадської організації „Національний Альянс" з приводу висловлювань офіційного представника Білорусі щодо провокаційного характеру акцій організації.

Як повідомив інтернет-ресурс Кореспондент з посиланням на Інтерфакс-Україна, заступник голови комісії по міжнародним справам і зв’язкам з СНД Палати представників Національних зборів Білорусі Сергій Костян вважає акцію, яку провели 7 квітня 2005 року „Національний Альянс” (Україна) та Молодий Фронт (Білорусь) в місті Києві провокацією проведеною в межах „реалізації українським урядом плану по просуванню свободи в Білорусі”.

Пан Костян апелює до заяви зробленої спільно Президентами України та США Віктором Ющенко та Джорджем Бушем.

З даного приводу керівництво Всеукраїнської молодіжної громадської організації „Національний Альянс” заявляє, що не має жодного відношення то тих чи інших „планів реалізацій” ні уряду, ні Президента України.

Дана акція було ініційована та проведена виключно активістами Національного Альянсу (Україна) та їхніх колег з Молодого Фронту (Білорусь), як і всі інші акції та заходи, що проводить організація.

В своїй діяльності Національний Альянс керується Конституцією України, її законодавством та міжнародними зобов’язаннями. Акція „Свободу політв’язням”, що відбулась 7 квітня 2005 року, проводилась з метою інформування українців про ситуацію, що склалась в Білорусі, що не є втручанням у внутрішні справи сусідньої нам держави.

Національний Альянс вважає, що влада в Білорусі грубо порушує права людини, зокрема, на свободу слова, на вільне проведення мітингів та демонстрацій. Свідченням цьому є зникнення та ув’язнення ряду представників опозиції. Ми вважаємо, що ця інформація повинна оприлюднюватись, до неї необхідно привертати увагу громадськості.

Ігор Гузь, голова ВМГО „Національний Альянс”

Bookmark and Share